Всім нам знайомі твори для написання, зазначені шкільною програмою. Мене завжди бісили ці банальні теми про дружбу, майбутню професію чи добро і зло. Так само я вважала безкінечно нудною темою про сенс життя. Ну що за філософські теми для школяра, звідки я можу знати, звідки в мене той досвід, звідки в мене мудрість Далай Лами? Але є така смішна і цікава штука, як натхнення. Просто пізнай тут самого себе, свою історію.

Ти набуваєш сенсу життя, коли проникаєш в бездонні зіниці таких коханих очей, які дивляться на тебе перед поцілунком. Сенс життя існує тільки тоді, коли ти п’єш бергамотовий чай з молоком і читаєш книгу. Існування не є марним, коли ти бачиш зморшки щастя своєї вічно молодої мами. Ти по-справжньому щасливий, адже граєш “Каприз №24”, адже ти “Джульєтта” або “Ромео” на сцені провінційного театру. Ти тримаєш іі за руку і відчуваєш пульсацію гарячої лави в жилах. Ти отримуєш задоволення від свого існування, облизуючи верхівку ванільного морозива. Починаєш розуміти свою місію, сидячи в кріслі президента. Ти – член “Грінпісу” и все навколо is Going green. Зайві слова “я тебе кохаю”, коли ти 70 років свого життя готувала йому ранкову каву і дарувала поцілунки. Сенс життя кричить плачем дитини о третій годині ночі. Ти – письменник, який зумів розповісти про колір музики. Твої руки та шию лоскоче легесенький вітерець у квітковому полі. Ти режисер, знімаєш фільм про закоханих , але все ти той же старий холостяк.  Для тебе кіоск з цигарками і рожеві равлики на Подолі, віскі і шоколад в пабі стиль життя. Історія твого життя у  тебе за спиною, все твоє минуле и майбутнє за плечима, у величезному рюкзаці та на мапі. Пекучо-гіркий присмак горілки, консервовані огірочки і дружбан Петрович найближчі у твоєму житті. Ти Роза, а він твій Джек, ви не потонете, вам буде тепло. А вона “залізна леді”, як Маргарет Тетчер, а він обожнює кібернетику, а ця дитина мріє про навчання в Хогвартсі, а старенька місс Браун намалювала маркером обручку.
Ти єдиний. Ти надзвичайний. В тебе є історія твого життя, його заповнені сторінки. Не втрачай Людину, карбуй, різьби, пиши, танцюй, малюй, грай і посміхайся тому, кого бачиш у дзеркалі кожного ранку, цілуй її, обійми його, допоможи їм, вибачайся і прощай, не розчаровуй і шукай натхнення.

Дякую!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s